Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Polger Transport GmbH Deutschland
Niemcy, okolice Norymbergii
praca stacjonarna
4938 dni temu

Ogłoszenie numer: 120842, z dnia 2010-10-28

www.polger.net Na rynku funkcjonujemy od 1993 roku,świadczymy usługi w zakresie spedycji międzynarodowej. Zajmujemy się kompleksową obsługa wysyłek drobnicowych oraz całopojazdowych na terenie Europy, ze szczególną specjalizacją na Polskę, Rosję, Ukrainę, Niemcy, Benelux, Anglię oraz Irlandię. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

Opis stanowiska

Zatrudnimy od zaraz SOLIDNEGO SPEDYTORA na cały etat w Niemczech, okolice Norymbergii

Wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Samodzielne pozyskiwanie ładunków
  • Dysponowanie samochodami
  • Pozyskiwanie nowych podwykonawców
  • Znajomość języka obcego potrzebnego do wykonywania zawodu w zależności od obsługiwanej relacji
  • Koordynacja transportów
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność i solidność
  • Mile widziany Pracownik zdecydowany na pobyt staly w Niemczech

Oferujemy

  • Samodzielną pracę z wynagrodzeniem na zasadzie Bazy + partycypacja w wypracowanym zysku
  • Zatrudnienie na okres co najmniej 3 lat, najchętniej na dużej.
  • Zatrudnienie obejmuje ubezpieczenie zdrowotne
  • Załatwimy zezwolenie na pracę
  • Pomożemy przy szukaniu mieszkania
  • Zapewniamy nowoczesne miejsce pracy
  • Milą atmosferę w pracy
  • Po pozytywnym przebiegu okresu próbnego, bony obiadowe, bony na tankowanie