Najnowsze oferty pracy

  • Pokojowa / Pokojowy

    Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    MISJA Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia, aby goście mogli cieszyć się miłą...
Zobacz więcej ofert pracy

Sprzątaczka

Konigs Hotel amSchlosspark
Niemcy, Rheda-Widenbruck
praca stacjonarna
3898 dni temu

Ogłoszenie numer: 311910, z dnia 2013-09-18

Firma z branży hotelarskiej poszukuje osób na stanowisko:

Sprzątaczka

Miejsce pracy: Niemcy, Rheda-Widenbruck

Opis stanowiska

  • Hotel w Niemczech zatrudni na pełen etat sprzataczkę, pokojówkę.
  • Praca w zakresie sprzątania pokoi hotelowych.

Wymagania

  • nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego.
  • Rzetelne wykonywanie swoich obowiazków w zakresie sprzątania.

Oferujemy

  • Oferujemy zakwaterowanie i pomoc w formalnościach.