Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Sprzedawca / Konsultant

Vitamin Shop Ireland
Wielka Brytania, Belfast
praca stacjonarna
5193 dni temu

Ogłoszenie numer: 90344, z dnia 2010-02-25

Vitamin Shop jest największą w Europie siecią sklepów z odżywkami, suplementami i witaminami dla sportowców i nie tylko.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Belfast

Opis stanowiska

    Sprzedawca w sklepie z suplementami i odżywkami dla sportowców i nie tylko w nowym sklepie w Belfaście.

Wymagania

  • Od kandydata oczekujemy aby miał wiedzę na temat odżywek i suplementów lub doświadczenie w ich sprzedaży.
  • Mile widziane są zgłoszenia od instruktorów fitness i kulturystyki, a także dietetyków.
  • Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Praca na pełny etat 49 godzin tygodniowo, 7funta brutto/godz,
  • plus bonus od sprzedaży.