Najnowsze oferty pracy

  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Miejsce pracy: Niemcy
Zobacz więcej ofert pracy

Stolarz przemysłowy

WORK SOLUTIONS Sp. z o.o.
Niemcy
praca stacjonarna
2301 dni temu

Ogłoszenie numer: 1882322, z dnia 2018-01-04

Biuro obsługi inwestycji, (AZ Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, lidera z branży prefabrykacji żelbetowej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Budowa form pod elementy prefabrykowane zgodnie z dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • Umiejętność wykonania form szalunkowych do produkcji betonowych elementów prefabrykowanych
  • Umiejętność czytania rysunku szalunkowego i stolarskiego
  • Umiejętność obsługi narzędzi stolarskich i elektronarzędzi potrzebnych do wykonania form
  • Praktyczna znajomość prefabrykacji elementów betonowych

Mile widziane

  • Doświadczenie na prefabrykacji na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę z pełnymi świadczeniami
  • Elastyczny System pracy oparty na niemieckich układach zbiorowych iGZ-DGB i pełna elektroniczna ewidencja czasu pracy
  • Wypłata nadgodzin 25%, bank godzin, dodatki do pory nocnej 25%, pozostałe dodatki (stażowe, urlopowe, świąteczne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość odzyskania podatku zapłaconego w Niemczech