Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Stolarz

PRIMAJOB GmbH

Niemcy, Schlüchtern k. Fuldy – Land Hesja

385 dni temu

Ogłoszenie numer: 1835857, z dnia 2017-11-22

Niemiecka firma produkująca elementy domków pod gotową zabudowę zatrudni pracowników
na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Niemcy / Schlüchtern k. Fuldy – Land Hesja

Opis stanowiska

  • Docinanie i montaż elementów konstrukcji domków

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku: stolarz

UWAGA:

Znajomość j. Niemieckiego jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Organizację i opłacenie kwaterunku
  • Dodatki urlopowe/świąteczne
  • Pełen pakiet niemieckich świadczeń socjalnych
  • Opracowanie dokumentów aplikacyjnych w j.niemieckim na koszt Primajob

Poznaj stanowisko: Stolarz

Stolarz jest rzemieślnikiem wykonującym produkty drewniane i usługi związane z obróbką, montażem, okuwaniem i naprawą elementów drewnianych. Osoba trudniąca się tą profesją, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobiera odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określa zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy ...
Stolarz Praca Stolarz