Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1835857, z dnia 2017-11-22

Niemiecka firma produkująca elementy domków pod gotową zabudowę zatrudni pracowników
na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Niemcy / Schlüchtern k. Fuldy – Land Hesja

Opis stanowiska

  • Docinanie i montaż elementów konstrukcji domków

Wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku: stolarz

UWAGA:

Znajomość j. Niemieckiego jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Oferujemy

  • Stałą umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Organizację i opłacenie kwaterunku
  • Dodatki urlopowe/świąteczne
  • Pełen pakiet niemieckich świadczeń socjalnych
  • Opracowanie dokumentów aplikacyjnych w j.niemieckim na koszt Primajob

Prosimy dodać do aplikacji informację o oczekiwaniach odnośnie wynagrodzenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Stolarz

Stolarz jest rzemieślnikiem wykonującym produkty drewniane i usługi związane z obróbką, montażem, okuwaniem i naprawą elementów drewnianych. Osoba trudniąca się tą profesją, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobiera odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określa zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl