Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Symbian Developer

Rekrutacyjny.pl
Niemcy, Berlin
praca stacjonarna
5381 dni temu

Ogłoszenie numer: 71854, z dnia 2009-08-21

Dla naszego klienta, światowego lidera w branży telekomunikacyjnej (przy projekcie obejmującym rozwój aplikacji nawigacyjnej oraz lokalizacyjnej na urządzenia mobilne) poszukujemy:

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Nr Ref.: Symbian/Berlin

Opis stanowiska

Warunki projektu: Wynagrodzenie: 18.000 PLN / m-c Czas trwania: 9 - 12 m-cy - z opcją przedłużenia (po zakończeniu kontraktu firma oferuje udział w innych równie ciekawych projektach) Rozpoczęcie: Rekrutacja ciągła Miejsce: Berlin Tryb pracy: Pełny etat Forma współpracy / rozliczenie: Faktura VAT / umowa o dzieło / umowa zlecenie.

Wymagania

Oczekiwania firmy:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformie Symbian s60
  • Doświadczenie zawodowe (development): min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość C++
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji pod J2ME lub Windows Mobile

Oferujemy

Nasz klient zapewnia:
  • Praca przy bardzo ciekawym projekcie
Oraz:
    Opcja 1:
  • Wynagrodzenie 18.000 PLN / M-c
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania w Berlinie
  • Opiekę naszego pracownika na miejscu
  • Opcja 2:
  • Wynagrodzenie 13.000 PLN / M-c
  • Zakwaterowanie w komfortowym mieszkaniu
  • Dzienne diety
  • Zwrot kosztów podróży Polska <=> Berlin

Wynagrodzenie

Od 12000 do 20000 PLN