Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Szklarz Holandia
Szklarz – Monter okien

COVEBO Katowice
Holandia, Twello, Holandia
praca stacjonarna
4435 dni temu

Agencja Pracy COVEBO poszukuje dla swoich Klientów osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Twello, Holandia

Zadania:
  • Dla każdego zlecenia pobiera instrukcje, przynależne rysunki i zlecenia w uzgodnieniu z osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie prac.
  • Dokonuje załadunku materiałów zgodnie ze zleceniem.
  • Transportuje materiały do miejsca wykonania zlecenia i rozładowuje je na miejscu.
  • Na miejscu przed przystąpieniem do montażu dokonuje pomiaru konstrukcji i ocenia pod kątem ewentualnych odstępstw w stosunku do rysunków.
  • Przenosi lub wciąga szkło na miejsce mocowania.
  • Czyści i dopasowuje wypusty.
  • Dopasowuje ościeżnice.
  • Montuje i zawiesza ościeżnice, okna i drzwi.
  • Wykonuje wszystkie wynikłe prace stolarskie.
  • Osadza, montuje i dokonuje wykończeń szkła i okuć zgodnie z rysunkiem i instrukcjami.
Monter wykonuje również, gdy jest to potrzebne, następujące obowiązki:
  • Prace w magazynie.
  • Cięcie szkła.
  • Ostrzenie szkła i narzędzi.
  • Prace na terenie i wokół zakładu.
  • Pozostałe prace.
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź holenderskiego - warunek konieczny!
  • Trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Odpowiedzialność , konsekwencja, dokładność
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Dowóz do pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)