Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Grecja Tancerz Grecja
Tancerz / Tancerka

Lions Entertainment
Grecja
4 500 - 6 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę tymczasową
praca stacjonarna
rekrutacja online
341 dni temu

Firma Lions Entertainment powstała w 2011 i zatrudnia animatorów czasu wolnego w rejonie Chalkidiki oraz na wyspach Thassos i Zakynthos w Grecji. Od momentu powstania do sezonu 2018 firma odnosiła sukcesy w realizacji przyświecającej idei animacji czasu wolnego, dzieki czemu z grupy przyjaciół w dniu powstania, urosła do 50-cio osobowej (sezon 2018), perspektywicznej firmy z jasno wyznaczonymi celami na przyszłe sezony. Lions Entertainment współpracuje z 14 hotelami w rejonie Chalkidik i wysp Thassos oraz Zakynthos. Więcej dowiesz się o nas z naszej strony internetowej i facebooka! http://www.lionsentertainment.com/pl/ https://www.facebook.com/lionsentertainment/

Miejsce pracy: Grecja

Opis stanowiska

  • Szukamy tancerzy do pracy w hotelach w Grecji w okresie pracy od 20 maja do 15 października!
  • Prowadzenie dwóch aktywności animacyjnych podczas dnia
  • Występy w wieczornych show podczas kilkumiesięcznego kontraktu w Grecji
  • Udział w próbach, treningach oraz rozgrzewkach dla tancerzy podczas trwania kontraktu
  • Dokładne przygotowanie do każdego występu oraz poprawa ewentualnych błędów w choreografii
  • Dbanie o ład i porządek wokół swojego stanowiska w garderobie oraz na zapleczu sceny
Wymagania:
  • Dostępność w okresie pracy od 20 maja do 15 października!
  • Dobra znajomość wszelakich technik tańca
  • Precyzja, dokładność oraz łatwość nauki wymaganych choreografii
  • Doświadczenie sceniczne oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Muzykalność i poczucie rytmu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Profesjonalizm, punktualność, motywacja oraz wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Kilku miesięczny kontrakt w słonecznej Grecji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 900 euro netto/miesięcznie
  • Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie
  • 100 euro na bilet lotniczy do Salonik oraz transfer z lotniska do hotelu a po skończonym kontrakcie bilet powrotny do Polski
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość dalszej współpracy