Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Technik Technolog W Firmie Farmaceutycznej

Building Business Bridges LTD
Wielka Brytania, Swindon, Wiltshire
praca stacjonarna
6792 dni temu

Ogłoszenie numer: 13331, z dnia 2005-09-26

Globalny producent i dostawca leków, zajmujący się rozwojem usług farmaceutycznych i biotechnologicznych przedsiębiorstw, zatrudnia 5.000 pracowników w skali światowej mając placówki w Ameryce Północnej, Europie i w Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Swindon, Wiltshire

Opis stanowiska

Technik Technolog, który przejmie odpowiedzialność za proces produkcji włącznie z przygotowaniem i produkcja różnych produktów. Mechaniczne utrzymanie maszyn w razie ich konieczności.

Wymagania

1. Doświadczenie w produkcji farmaceuyucznej lub w produkcji żywność i napojów z zachowaniem ochrony środowiska 2. Formalna edukacja i kwalifikacja techniczna w produkcji. 3. Odpowiednia produkcja i mechaniczne doświadczenie utrzymania i naprawy maszyn 4. Kreatywne, logiczne i aktywne podejscie do pracy 5. Dobra znajomość j. angielskiego także na piśmie

Oferujemy

Atrakcyjne zarobki~26.000 funtów rocznie, premie zmianowe oraz zasiłek, ktory bedzie częściową pomocą w reulokowaniu się,