Telemonter / Monter światłowodów FTTH

Brasco Sp. Jawna

Wielka Brytania, Birmingham

24 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – mającego siedzibę w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Ilość wakatów: 50
Miejsce pracy: Birmingham, Wielka Brytania
Nr referencyjny: MS-GB/0719/PR

Oferujemy:

  • stałą, stabilną pracę na ciekawych projektach;
  • wynagrodzenie brutto: 120,00-150,00 GBP/dzień.
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez niego.

Obowiązki:

  • praca w grupach 4-5 osobowych;
  • kopanie rowów (1 osoba pracuje przy obsłudze minikoparki), umieszczanie światłowodów w osłonach i kładzenie w wykopach.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia monter światłowodów;
  • doświadczenie w kopaniu i układaniu mikro kanałów i normalnych kanałów w chodnikach i na drogach;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana obsługa mini koparki.

Poznaj

BRASCO Sp. j.

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter