Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Test Engineer

Xelvin Zuid BV
Holandia
praca stacjonarna
4837 dni temu
Miejsce pracy: Holandia

Xelvin specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu profesjonalistów z wyższym, technicznym wykształceniem. Jako rzetelny i sprawdzony partner dla międzynarodowych firm, działamy aktywnie w dziedzinach związanych z rozwojem zaawansowanych technologii, konstrukcją maszyn oraz wyposażeniem dla przemysłu i motoryzacji.

Nasz klient: ASML jest światowym liderem w wytwarzaniu zaawansowanych systemów technologicznych używanych do produkcji półprzewodników. Firma oferuje zintegrowane systemy, niezbędne do wytwarzania złożonych systemów scalonych. Systemy ASML - zwane odpowiednio stepperami i narzędziami Step & Scan (skanerami) - używają procesu fotolitograficznego do naniesienia nanometrycznych scalonych wzorów na silikonowym podłożu, podobnie jak kamera nanosi obraz na film.

Zadania:

  • Testowanie nowych maszyn litograficznych i koordynowanie działań z tym związanych

  • We współpracy z producentem i zespołami przeprowadzającymi testy inżynieryjne: odpowiedzialność za zwiększanie efektywności testów, analizę i zarządzanie dokumentacją produkcyjną, wprowadzanie do produkcji nowych elementów, integrowanie procesów, redukcję czasu testowania, analizę systemów komputerowych, narzędzia procesowe, stosowanie zasad „Lean Manufacturing" - pracy pod kątem jak najmniejszych kosztów testowania i jak najmniejszej ilości możliwych błędów w czasie testowania oraz wdrażania nowych systemów

  • Prowadzenie agresywnej redukcji kosztów dotyczących istniejących produktów poprzez zwiększanie efektywności, ulepszanie procesów zintegrowanych, doskonalenie w redukcji defektów oraz poprawę funkcjonowania produktu

  • Tworzenie i wdrażanie procedur kontroli linii w celu optymalizacji wydajności technologicznej produktu, dostosowanej do wymagań klienta

  • Wdrażanie działań we współpracy z działami Inżynierii Produktu, Inżynierii Procesu, nastawionymi na poprawę jakości i wyników pracy, utylizację odpadów poprodukcyjnych, zarządzanie kosztami

  • Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie ( I, II stopnia), przykładowe kierunki: elektronika, mechatronika, fizyka. Od 0-3 lat doświadczenia zawodowego

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość fizyki półprzewodników

  • Umiejętność stosowania (bądź zdolność nauczenia się) technik analizy danych oraz narzędzi analitycznych

  • Udowodniona umiejętność szybkiego przyswajania informacji, innowacyjność, zdolność osiągania zakładanych celów, między innymi poprzez zaangażowanie i pracę w międzynarodowym zespole

  • Gotowość do pracy w warunkach sterylnych oraz do pracy zmianowej

  • Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne od 2100 do 2500 EUR brutto

  • Kontrakt na minimum rok z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony

  • Interesującą, rozwojową pracę w nowocześnie zarządzanym środowisku menedżerskim

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (24 dni płatnego urlopu, 8% dodatku urlopowego, roczna premia, dodatki za pracę zmianową)

  • Pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania w Holandii. Pomoc w formalnościach związanych z zamieszkaniem w Holandii (rejestracja w urzędzie miasta, założenie konta bankowego, ubezpieczenie zdrowotne)

  • Kurs języka holenderskiego

  • W aplikacji należy zamieścić poniższy tekst: I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act 29.08.1997 no 133 position 883).