Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Tłumacz Francja
Tłumacz koordynator współpracy firm

KomFort Polska Sp. z o.o
Francja
praca stacjonarna
4562 dni temu

Ogłoszenie numer: 174907, z dnia 2011-11-25

Firma KomFort Polska świadczy usługi polskim i zagranicznym firmom budowlanym,
których celem jest zawarcie międzynarodowych umów na wykonanie prac
budowlanych.

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska

  • kontakt z klientami branży budowlanej,
  • tłumaczenie na budowach,
  • komunikacja ze współpracownikami,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: prawo, ekonomia lub techniczne - budownictwo,
  • znajomość bardzo dobra języka francuskiego,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • miejsce pracy: Francja, Belgia, Luksemburg,
  • pracę w firmie międzynarodowej,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.