Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Tokarz- Tokarek Numerycznych oraz CNC

Building Business Bridges
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6591 dni temu

Ogłoszenie numer: 20245, z dnia 2006-05-30

Building Business Bridges zajmuje sie rekrutacją pracowniów do pracy w Wielkiej Brytanii,Certyfikat MGIP nr 1544/1b

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Obsługa tokarek numerycznych, maszyn typu CNC lub frezarek, umiejętność czytania rysunku technicznego, praca w fabryce wytwarzającej części metalowe

Wymagania

Umiejętność obsługi tokarek numerycznych, maszyn CNC, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rys. technicznych, znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, niekaralność

Oferujemy

Kontrakt min. 6 miesięcy, świadczenia socjalne, zakwaterowanie, transport do pracy, szkolenia, zarobki od 18.000 funtów/ rocznie brutto