Tynkarz

Brasco Sp. Jawna

Niemcy, Berlin

24 dni temu

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Tynkarz

Tynkarz

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Nr ref: TK-DE/0719/PR

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12.20 EUR /h brutto + 24.00. EUR diety dziennie,
  • jednorazowy zwrot kosztów transportu z Niemiec do Polski,
  • darmowe zakwaterowanie.

Obowiązki:

  • kładzenie tynków tradycyjnych i maszynowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • dokładność i precyzja;
  • własny samochód mile widziany;
  • możliwość pracy w brygadach;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego.

Poznaj

BRASCO Sp. j.

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Poznaj stanowisko: Tynkarz
Tynkarz to osoba, która zajmuje się nakładaniem warstw tynkarskich oraz nakładaniem tynków suchych (np. płyt gipsowych) na ściany i stropy budynku, a także obsługuje maszyny tynkarskie. Osoba zajmująca to stanowisko powinna posiadać wykształcenie zawodowe. Pracownik ten powinien cechować się: bardzo dobrą sprawnością fizyczną (nie ma zaburzeń zmysłu ...
Praca Tynkarz