Najnowsze oferty pracy

  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    19 godz.
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Irlandia Wulkanizator Irlandia
Wulkanizator / Monter opon

BRASCO Sp. j.
Irlandia, Cork
praca stacjonarna
1790 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta w Irlandii kandydatów na stanowisko:

Ilość wakatów: 2
Miejsce pracy: Cork, Irlandia
Nr referencyjny: MO-IR/0519/PR

Oferujemy:
  • wynagrodzenie brutto: 12.00 - 13.00 EUR/h;
  • pomoc w załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie zapewnione, darmowe przez pierwszy miesiąc, następnie płatne około 70,00 EUR tygodniowo.
Obowiązki:
  • montaż i demontaż opon;
  • dobór ogumienia;
  • kontrola stanu opon;
  • wyważanie kół.
Wymagania;
  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.