Najnowsze oferty pracy

  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Wulkanizator

BAS Holding
Holandia
praca stacjonarna
1138 dni temu

Ogłoszenie numer: 4289491, z dnia 2021-03-15

BAS Tyres to szybko rozwijająca się firma, która koncentruje się zarówno na montażu opon w samochodach ciężarowych, jak i na międzynarodowym handlu hurtowym oponami. Razem z innymi mechanikami jesteś odpowiedzialny za prawidłową organizację pracy w warsztacie jak i w magazynie gdzie przechowujemy opony. Do twoich obowiązków należy profesjonalny montaż i demontaż felg i opon samochodów osobowych i ciężarowych. Zajmójuesz sie również procesem logistycznym, rozładunek i załadunek transporterów z oponami i dostarczanie opon naszym klientom i innym zakładom BAS. Na koniec, upewniasz się, że w magazynie jest porzadek, a nażędzia są odłożone na miejsce.

W skrócie:

w naszym warsztacie zawsze jest wiele do zrobienia! Więc jeśli chcesz pracować w dynamicznej firmie, jest to z pewnością oferta dla Ciebie.

Miejsce pracy: Holandia

Wymagania

  • Posiadasz ukończone szkolenie w kierunku techniym;
  • Udokumentowane doswiadczenie na ww stanowisku;
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne i techniczne;
  • Jesteś sumienny i dobrze zorganizowany;
  • Posiadając prawo jazdy kategorii B, C (jest mile widziane), uprawnienia na wózka widłowego (są mile widziane);
  • Gotowość do pracy i zamieszkania w Holandii;
  • Gotowość do pracy w systemie 4×1 (4tyg pracy w NL/DE + 1 Tydz pobyt w PL) lub 6×2 (6tyg pracy w NL/DE + 2 Tydz pobyt w PL)
  • Co 4 tygodnie możliwość wyjazdu na 1 tydzień do Polski

Oferujemy

  • Możliwość pracy dla międzynarodowego, stabilnego i godnego zaufania pracodawcy gdzie możesz pracować przy wszystkich typach pojazdów i tak poszerzać swoje umiejętności;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia:
    • Doskonałe zakwaterowanie
    • Ciepły posiłek w miejscu pracy
    • Transport praca-dom
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Opłacone składki emerytalne
  • Stabilna liczba godzin pracy i możliwość / gwarancja nadgodzin;
  • Możliwość regularnego odwiedzania swojego kraju / rodziny;
  • Dobre warunki pracy w przyjemnej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji;
  • Kurs językowy i szkolenia techniczne.
  • Oprócz powyższych warunków zatrudnienia, nasz polskojęzyczny koordynator zaopiekuje się tobą osobiście od momentu przybycia do Holandii.

Poznaj

BAS Holding

Jesteśmy Dealerem marki Volvo i Renault Trucks w Holandii oraz jesteśmy dealerem Dafa - w zagłębiu Ruhry w Niemczech.

Poza tym szczycimy się pozycja Europejskiego lidera zajmującego się handlem używanym sprzętem typu: ciągniki siodłowe, pojazdy ciężarowe , pojazdy dostawcze oraz maszyny budowlane.