Najnowsze oferty pracy

  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Wulkanizator

COVEBO WORK OFFICE SP. Z O.O.
Holandia, Gorinchem
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
187 dni temu
Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.
Miejsce pracy: Holandia, Gorinchem
Czym będziesz się zajmował:
  • Montaż i demontaż kół samochodów osobowych
  • Montaż i demontaż opon do samochodów osobowych
Czego oczekujemy:
  • Doświadczenie na stanowisku wulkanizatora
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany samochód prywatny
Co oferujemy:
  • Tygodniowe wynagrodzenie: 450-500€ netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, zgodne z certyfikatem SNF
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opieka koordynatorów
Pamiętaj aby dołączyć klauzulę:
Zgodnie z Art. 26 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych i w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę Covebo Work Office, w szczególności przez Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.