Najnowsze oferty pracy

  • Konstruktor - Technolog

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe, projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania), tworzenie dokumentacji technicznej, wdrażanie zaprojektowanych procesów, opracowywanie i wdrażanie zmian w ramach doskonalenia...
Zobacz więcej ofert pracy

Wytapiacz

PolProtec Polska Sp. z o.o.
Niemcy, Lipsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
480 dni temu

Ogłoszenie numer: 7939677, z dnia 2023-02-21

Firma z wieloletnim stażem na rynku niemieckim poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku rdzeniarz. Praca na atrakcyjnym kontrakcie w renomowanym zakładzie w Niemczech wschodnich.

Praca od zaraz!

Wytapiacz

Miejsce pracy: Niemcy, Lipsk

Opis stanowiska

  • Prowadzenie topienia, korekta zakłóceń pracy pieców do topienia;
  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi i aparaturą kontrolno-pomiarową;
  • Pobieranie próbek metalu do analizy chemicznej;
  • Pobieranie próbek żużla;
  • Odlewanie metalu bezpośrednio do form lub do kadzi.

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zawodzie;
  • Punktualność, sumienność, samodzielność;
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Zarobki na poziomie niemieckim, tj. 12,5-13 euro brutto za godzinę;
  • Płatny urlop;
  • Atrakcyjne dodatki;
  • Zakwaterowanie na wysokim poziomie;
  • Pomoc w odzyskaniu odprowadzanego przez nas w Niemczech podatku;
  • Dla pracowników z dziećmi możliwość uzyskania dodatku na dzieci (Kindergeld);
  • Długotrwałe zatrudnienie;
  • Umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie – nie jesteśmy pośrednikiem;
  • Ubezpieczenie ustawowe z pełnym pakietem socjalnym, również dla członków rodziny;
  • Pomoc przy relokacji na teren Niemiec;
  • Pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych, w razie potrzeby oferujemy darmowe tłumaczenia dokumentów etc.;
  • Darmowe ubranie robocze;
  • Stałą opiekę na kontrakcie.

Poznaj

Firma z wieloletnim stażem na rynku niemieckim.