Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Betoniarz

BRASCO Sp. j.

Niemcy

43 dni temu

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Betoniarz

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: BT-DE/0620/JE

 

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 15,40 EUR /h brutto + 24.00. EUR netto diety dziennie,
  • darmowe zakwaterowanie;

Obowiązki:

  • produkcja prefabrykatów betonowych;

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku betoniarz
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód do dyspozycji
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

BRASCO Sp. j.

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

 

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz 
Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...
Praca Zbrojarz Betoniarz