Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Content Management Assistant

Warwick GmbH & Co.Music Equipment KG

Niemcy, Markneukirchen

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2469111, z dnia 2019-05-16

Firma Warwick GmbH & Co Music Equipment KG, rozbudowując zespół pracowniczy, poszukuje odpowiednio wykwalifikowanych osób, które swoim zaangażowaniem wniosą wkład w dalszy rozwój firmy. Zostań członkiem naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy / Markneukirchen

Nr Ref.: Content Management Assistant

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie oferty pojawiającej się w portalu dealerskim b2b
  • Wdrażanie, edycja i odpowiednia prezentacja danych na platformie online
  • Aktualizacja treści oraz współpraca nad rozwojem funkcji platformy online

Wymagania

  • Zamiłowanie do instrumentów muzycznych, umiejętność gry na gitarze elektrycznej lub basowej
  • Obowiązkowa dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, potrzebna w codziennej komunikacji z zespołem
  • Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech (Markneukirchen)
  • Świadomość łączenia dobrej jakości z wydajnością pracy
  • Elastyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Szczegółowość oraz łatwość wyłapywania błędów
  • Swobodne poruszanie się w MS Excel

Oferujemy

  • Rozwojowa oraz pełna wyzwań praca w międzynarodowym zespole
  • Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę

Szukasz czegoś więcej niż zwykłej pracy? Prześlij aplikację w języku
angielskim lub niemieckim na adres jobs@warwick.de

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Warwick GmbH & Co.Music Equipment KG.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (81)