Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   Holandia      dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
  • Dekarz / Stolarz

    Praca.pl Sp. z o.o.   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Prace dekarskie w tym prace stolarskie;
  • Stolarz - Cieśla

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 100 - 16 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    4 dni
    Prace dekarskie, stolarskie.
Zobacz więcej ofert pracy

Dekarz

ACCENT JOBS FOR PEOPLE POLAND SP Z O O
Belgia
pracownik fizyczny
pomoc w relokacji
rekrutacja online
687 dni temu

Ogłoszenie numer: 6974079, z dnia 2022-05-30

Accent jest ekspertem numer jeden w dziedzinie rekrutacji długoterminowych pracowników kontraktowych dla firm belgijskich. Dysponujemy najbardziej rozległą siecią biur w Belgii, obejmującą 300 placówek. Każdego dnia ponad 1000 wyspecjalizowanych konsultantów pomaga znaleźć zatrudnienie ponad 18 000 osób.

Accent Foreign to nasz oddział specjalizujący się w rekrutacji pracowników zagranicznych, zarówno tych, którzy już przebywają w Belgii, jak i tych, którzy nadal przebywają w swoich krajach ojczystych, ale są zainteresowani przeprowadzką do Belgii.

Dekarz

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych prac:

  • Wykonywanie wszelkiego rodzaju prac na dachu płaskim i skośnym.
  • Obróbka dachów.
  • Izolacja.
  • Konstrukcje dachowe.

Wymagania

  • Doświadczenia w zawodzie.
  • Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub holenderskim będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności w pracy w zespole i inicjatywy.
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu będzie dodatkowym plusem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z belgijskim systemem plac.
  • Możliwość przejścia na kontrakt stały.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pomoc w wszelkich formalnościach i administracji.
  • Praca z zakwaterowaniem.

Poszukujesz pracy w sektorze budowlanym ale ta oferta nie spełnia twoich oczekiwań?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

  • mateusz.anacki@accentjobs.be
  • +48571255090
  • +32471998072

Numer ewidencji: R893

Różnorodność i poczucie przynależności są dla nas w Accent bardzo ważne. Każdy ma tu równe szanse. Twoje pochodzenie, to czym się zajmujesz czy kim jesteś, nie robi dla nas żadnej różnicy. Talenty którymi dysponujesz, czynią Cię kimś wyjątkowym i są dla nas największą wartością.