Elektryk budowlany

BRASCO Sp. j.

Holandia

25 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego partnera w Holandii kandydatów na stanowisko:

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: EL-NL/0719/JE

Obowiązki:

  • montaż i konserwacja instalacji elektrycznych;

  • montaż gniazdek, włączników, oświetlenia;

  • budowa i montaż szaf sterowniczych;

  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Oferujemy:
  • umowa o pracę, na warunkach holenderskich;
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto (na rękę): od 12,50 – 13,75 EUR/h
  • zatrudnienie w/g CAO, dodatki;
  • pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik itp.
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • certyfikat VCA / SCC
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Poznaj

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych to osoba, która montuje, instaluje i dba o prawidłowe funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz ustala przyczynę uszkodzeń, i wykonuje naprawę urządzeń elektrycznych. Pracownik Monter Instalacji Elektrycznych musi posiadać minimum wykształcenie zawodowe elektryczne lub technikum elektryczne, albo mieć uprawnienia zdobyte w ...
Praca Monter Instalacji Elektrycznych