Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk / Elektromonter

ASELECTRIC OY

Finlandia, Turku

46 dni temu

Ogłoszenie numer: 2594771, z dnia 2019-08-03

Firma świadcząca usługi elektroinstalacyjne.

Więcej na www.aselectric.fi.

Miejsce pracy: Finlandia / Turku

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy na rynku Fińskim poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk (3 pozycje) chętnych wyjechać do pracy w Finlandii (Turku).

Zakres prac:

  • montaż instalacji elektrycznych;
  • układanie i podłączanie kabli.
  • podłączanie szaf rozdzielczych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (praca w języku angielskim);
  • gotowość do podjęcia pracy 1go Sierpnia 2019;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.

 Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie na projektach w Finlandii;
  • fińskie szkolenia (zielona karta, first aid, SFS6002)

Oferujemy

  • umowa o pracę zgodna z Fińskim prawem oraz Fińskimi porozumieniami związkowymi;
  • atrakcyjna stawka godzinowa - od 13 EUR/godz netto (na rękę);
  • dopłata za nadgodziny 50%, 100% lub 200% (w zależności w jakim dniu są generowane);
  • dodatek wakacyny 50%;
  • zakwaterowanie w Turku blisko miejsca pracy,opłacone przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu);
  • pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • prywatna opieka zdrowotna;
  • kompletny pakiet socjalny w Finlandii;
  • możliwość nawiązania długiej współpracy.

Wynagrodzenie

Od 12000 do 20000 PLN

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk