Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk / Elektromonter

BRASCO Sp. j.

Niemcy

101 dni temu

Agencja Brasco Sp Jawna dla swoich klientów PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: EL-DE/0519/PR

Opis stanowiska pracy:
  • montaż instalacji elektrycznych;
  • przeciąganie okablowania oraz układanie tras kablowych;
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych;
  • montaż oświetlenia.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie zawodowe;
  • ważne uprawnienia SEP;
  • doświadczenie w pracy min. 3 lata;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat B;
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji.
Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • proponujemy następujące modele wynagrodzeń w zależności od klienta:
    • 12,00 EUR/h netto + darmowe zakwaterowanie;
    • 12,50 EUR/h brutto + dieta 40,00 EUR netto za każdy dzień pracy;
    • 11,50 – 12,00 EUR brutto + dieta 50,00-70,00 EUR za każdy dzień pracy.
  • dla osób bez znajomości języka niemieckiego możemy zaproponować darmowy 4 tygodniowy intensywny kurs j. niemieckiego z gwarancją pracy po jego ukończeniu.
  • odzież robocza wysokiej jakości;
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, płatne przez pracownika z diety.

Poznaj

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk