Elektryk / Elektronik

Tintschl Polska Sp. z o.o.

Niemcy, Dortmund

22 godz. temu

Tintschl to niemiecka firma działająca w branży personalnej i inżynieryjnej od roku 1997. Obecnie zatrudniamy ok. 680 specjalistów w branżach technicznych. W Niemczech posiadamy 10 agencji pracy tymczasowej, mamy filię w Polsce (Częstochowa) i w Czechach (Pilzno). Specjalizujemy się w rekrutowaniu inżynierów oraz pracowników fizycznych dla branży budowy maszyn, samochodowej i metalowej.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży samochodowej poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dortmund
Zadania:
  • mechaniczny i elektryczny montaż systemów kontroli
  • okablowanie systemów kontroli i komponentów elektrycznych zgodnie z planem elektrycznym
  • montaż komponentów i systemów elektrycznych w modułach/skrzynkach
Wymagania:
  • wykształcenie w kierunku elektryki/elektroniki
  • czytanie schematów/planów elektrycznych
  • samodzielność w pracy
  • znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej
  • atrakcyjne stawki godzinowe – co najmniej 160 godzin miesięcznie
  • mieszkanie niedaleko miejsca pracy
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia i diet
  • cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie
  • pomoc polskiego koordynatora (klasy podatkowe, Kindergeld, Krankenkasse, itd.)

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów na temat tej oferty to prześlij nam swoje CV:

Tintschl Polska
Adrianna Ryplewicz
42-217 Częstochowa, ul Waszyngtona 47A
Tel.: 516165297
E-Mail: adrianna.ryplewicz@tintschl.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tintschl Polska Sp. z o.o., ul. Waszyngtona 47A, 42-217 Częstochowa,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk