Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk samochodów ciężarowych

Mellströms Bil AB

Szwecja, Karlskrona

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 1971431, z dnia 2018-05-21

Warsztat samochodowy położony w południowo-wschodniej Szwecji, w pobliżu przystani promowej, która biegnie między Karlskroną i Gdynią poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona

Opis stanowiska

  • wszelkie prace związane z naprawą, elektryką samochodów ciężarowych

Wymagania

  • mim. 5 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku
  • praktyczne doświadczenie w zawodzie
  • znajomość zagadnień mechaniki i elektryki samochodowej
  • wykształcenie kierunkowe
  • zdolności manualne - precyzja, dokładność
  • samodzielność

Oferujemy

  • firma zapewnia zakwaterowanie
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w pełni legalna
  • możliwość pracy w ramach nadgodzin

CV w języku polskim  prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz"

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (48)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (798)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1799)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (21)