Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Fizjoterapeuta

NewLife Clinic

Chiny

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 2346021, z dnia 2019-03-19

NewLife Medical Clinic (NLMC) jest Tradycyjnym Centrum Wellness i Zdrowia w Suzhou, w Chinach. Jest pierwszą w Suzhou placówką TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej), która łączy w sobie Medycynę Integracyjną, TCM (Dziedzina Chorób Wewnętrznych), akupunkturę, rehabilitacje, TCM (pediatria).

NMLC posiada holistyczne podeście do zdrowia; stosując Medycynę Integracyjną oraz Tradycyjną Medycynę Chińską, jako koncepcje główną przy diagnozowaniu chorób oraz zachowaniu zdrowia pacjentów.Strategia leczenia: Integrujemy Zachodnie oraz Tradycyjne Chińskie metody, w celu opracowania planu leczenia rehabilitacyjnego. Mając długookresowy plan działania, są osiągane krótkookresowe cele i poprawiany stan zdrowia pacjentów.

Miejsce pracy: Chiny

Opis stanowiska

Zdobądź doświadczenie w międzynarodowym środowisku! Poznaj w praktyce metody tradycyjnej chińskiej medycyny!

NewLife Medical Clinic (NLMC), CHINY, SUZHOU poszukuje:

Osoby, posiadające wykształcenie kierunkowe Fizjoterapia, Rehabilitacja

Wymagania

Mile widziane:

  • przynajmniej  5-8 lat doświadczenia, w tym doświadczenie pracy w szpitalach i/albo oddziałach traumotologii
  • doświadczenie w opracowaniu planu długoterminowej rehabilitacji dla pacjentów
  • umiejętność pracować niezależnie
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pensja 2000 - 2500 USD, oraz system podziału zysków (bonus od 10 – 30%, przy realizacju wyznaczonych celi)
  • 400 USD na wynakem mieszkania
  • 14 dni urlopu rocznie
  • Stabilny grafik pracy, 5 dni w tygodniu
  • Roczny Bonus w wysokości jedno-lub dwu-miesięcznego wynagrodzenia (na podstawie wyników pracy)
  • Opłacone szkolenie (w razie potrzeby)
  • Umowa roczna, oddajemy preferencje osobom, chcącym podpisać umowę na dwa lata. Umowa zostanie  podpisana zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Chińskiej Republiki Ludowej

Poznaj stanowisko: Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta jest to osoba, która zajmuje się usprawnianiem pacjentów. Do zadań fizjoterapeuty należy: przygotowanie i wykonanie zabiegów w celu eliminowania pewnych chorób i dolegliwości oraz zapobieganie ich nawrotom lub postępowi u pacjenta. Fizjoterapia to duży dział rehabilitacji, na który składają się: kinezyterapia (terapia ruchem), fizykoterapia (terapia czynnikami fizycznymi - energią ...
Fizjoterapeuta Praca Fizjoterapeuta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)