Zobacz więcej ofert pracy

Glazurnik

Barona Human Resource Services Sp. Z.o.o
Finlandia, Helsinki
pracownik fizyczny
praca stacjonarna
rekrutacja online
993 dni temu
Glazurnik
Helsinki, Finlandia

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji oraz Norwegii. Barona to największa i najlepiej znana agencja pracy w Finlandii, przestrzegająca zasad etyki i odpowiedzialności społecznej. Oferujemy szeroki zakres różnorodnych prac w różnych dziedzinach, na przykład w dziedzinie przemysłu, budownictwa i logistyki. Jeśli zdecydujesz się na zmianę i przeprowadzisz się do Skandynawii, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie Twojej podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w znalezieniu mieszkania lub założeniu konta bankowego, służymy Ci pomocą. Odważ się zrobić następny ruch! Aplikuj już dziś!

OPIS STANOWISKA:

  • Praca przy nowych i remontowanych budynkach przemysłowych i mieszkalnych.
  • Układanie okładzin ceramicznych podłogowej i ściennych.
  • Precyzyjne wykonywanie okładzin zgodnie z projektem i rysunkiem technicznym.
  • Zabezpieczania płytek i innych elementów przed uszkodzeniem.

WYMAGANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie glazurnicze pozwalające samodzielnie wykonywać całościowe remonty łazienek
  • Zdolności manualne, skrupulatność i precyzja
  • Sumienności oraz umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Dokładność w wykonywanych obowiązkach.
  • Samodzielność.
  • Co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: 15 €/h brutto + 6,3% dodatku
  • Praca na pełen etat: 40 godzin/tygodniowo (możliwość nadgodzin)
  • System 2-zmianowy (dodatkowe 1,23 €/h za pracę na zmianie popołudniowej)
  • Zapewnione zakwaterowanie (płatne ok 250 €/miesiąc) własny pokój.

Ponadto...

  • Rekompensata za urlop
  • Płatne dni świąteczne (około 4% ekstra) po pierwszym miesiącu pracy
  • Opieka zdrowotna w miejscu pracy (po pierwszym miesiącu)
  • Ubezpieczenie i pomoc w załatwieniu potrzebnych dokumentów