Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych

Phoenix Personal GmbH

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja

105 dni temu

Ogłoszenie numer: 2359549, z dnia 2019-04-02

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja

Opis stanowiska

  • montaż i serwis instalacji grzewczych, sanitarnych i wodno-gazowych

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie montera instalacji sanitarnych lub pokrewnym zawodzie mile widziane (nie konieczne)

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 1.900,00 Euro netto (na rękę)
  • dodatek 25% za każda nadgodzinę (oczywiście nadgodziny nie są obowiązkowe)
  • opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w niemieckiej kasie chorych
  • premię świąteczną i urlopową
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość wypłaty zaliczek
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • długoterminowe zlecenia
  • pełny pakiet socjalny w Niemczech

Poznaj

Firma Phoenix Personal, działająca już od ponad 10 lat na rynku niemieckim zajmuje się pośrednictwem pracy na całym regionie Niemiec. Podstawą tego jest nasza wieloletnia współpraca z regionalnymi a zarowniez pozaregionalnymi klientami.

Poznaj stanowisko: Hydraulik

Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...
Hydraulik Praca Hydraulik