Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Hydraulik

Work On Personal LTD

Niemcy

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2345224, z dnia 2019-03-29

Work On Personal LTD jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Niemczech, Austrii oraz Holandii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej. Pośredniczymy w zatrudnieniu w takich zawodach jak: elektryk, hydraulik, spawacz, monter wentylacji, malarz, cieśla, zbrojarz, murarz itp.

Hydraulik

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: Hydraulik DE

Opis stanowiska

  • montaż oraz instalacja urządzeń gazowych, wodnych, grzewczych oraz sanitarnych
  • renowacja oraz wymiana instalacji w starych oraz montaż instalacji w nowych
  • instalacja oraz konserwacja systemów ściekowych, grzewczych

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dietami
  • pracodawca zapewnia lub pomaga zorganizować zakwaterowanie
  • umowę o pracę
  • klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich firmach
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

Wynagrodzenie

Od 8000 do 12000 PLN

Poznaj stanowisko: Hydraulik

Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...
Hydraulik Praca Hydraulik