Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Hydraulik

AFZ GROUP

Niemcy, Karlsruhe

37 dni temu

AFZ Group Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15715 od 2017 roku. Jesteśmy dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i zagranicą. Dajemy naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy okres w różnych branżach gospodarki.

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży budowlanej poszukujemy pracowników do pomocy przy hydraulice na zleceniach w Niemczech.

Hydraulik
Miejsce pracy: Karlsruhe
Nr ref.: BUD.NIEM.002

Stanowisko pracy: Hydraulik przy budowie domów mieszkalnych

 

Cel i podstawowe zadania na stanowisku: 
  • montaż instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania,
  • montaż instalacji gazowych i klimatyzacyjnych (montaż instalacji wewnętrznych) przy budowie domów mieszkalnych
Wymagania:
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Min.2 letnie doświadczenie w branży sanitarnej/ hydraulicznej
  • Świadectwo czeladnicze
Oferujemy:
  • Umowa o pracę z trzy miesięcznym okresem próbnym (możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony)
  • 180 godzin pracy w miesiącu (3 tygodnie pracy i tydzień wolnego)
  • Stawka wynagrodzenia 13 euro netto, premia i dodatki na zasadach określonych w wewnętrznych przepisach
  • Bonifikata świąteczna
  • Darmowe zakwaterowanie i transport z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego do Niemiec oraz z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (30 km odległości)/ max. 3 osoby w pomieszczeniu/ wyposażenie: łóżko, szafa ubraniowa, wszystkie media/ kuchnia i WC do wspólnego użytku. Dojazd do pracy na koszt pracodawcy ok. 30 km od miejsca zakwaterowania.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych kandydata. Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że: http://www.afzgroup.eu/zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych-kandydata/

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AFZ Group Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną na stronie internetowej AFZ Group sp. z o.o.”. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Poznaj stanowisko: Hydraulik 
Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...
Praca Hydraulik