Kucharz I stopnia (m/k)

Trenkwalder

Holandia, Holandia

2 godz. temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Holandia
Nr ref.: KUCH/HOL/0520
Obowiązki:
  • przygotowywanie gorących i zimnych potraw,
  • dbanie o jakość potraw oraz składników,
  • tworzenie przepisów oraz menu,
  • raportowanie do szefa kuchni.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i pasja do gotowania,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego co najmniej na poziomie B1,
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę,
  • wynagrodzenie miesięczne: 1811 euro brutto - 1684 euro netto,
  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach z dostępem do wi-fi,
  • możliwość korzystania z posiłków w miejscu pracy,
  • pracę ok. 8-9 godzin dziennie,
  • odzież roboczą, komfortowe miejsce pracy,
  • kursy i szkolenia zawodowe,
  • pracę w międzynarodowym zespole oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim bądź holenderskim. CV w innym języku nie będą rozpatrywane.

Za proces rekrutacyjny odpowiada Asystent Rekrutacji Anastasiia Makarevych, tel. +48 663 220 366.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz