Szukasz pracy nad morzem? Poszukujemy kucharzy z doświadczeniem do pracy w holenderskiej restauracji, mieszczącej się w miejscowości Zierikzee! Praca idealna dla par –
Stawka: nawet do 20,41 EUR brutto/h, praca 1-zmianowa!
W pracy zajmiesz się:
- przygotowywaniem posiłków z zakresu kuchni międzynarodowej (mięsa, ryby, pizze, naleśniki, zupy, desery)
- sprawdzaniem jakości wydawanych dań
- współpracą z zespołem
- odpowiednim przygotowaniem stanowiska pracy
- znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
- ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- doświadczenie na stanowisku kucharza
- stawka od 18 do 20,41 euro brutto/h (w zależności od doświadczenia) – łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym, otrzymywanym za każdą normatywną godzinę pracy
- praca w systemie 1-zmianowym!
- możesz skorzystać z oferowanego przez nas zakwaterowania
- zapewniamy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową oraz ubezpieczenie na terenie Holandii
- pomożemy Ci zorganizować transport do Holandii
- będziesz pod stałą opieką polskojęzycznego opiekuna projektu
- darmowy dostęp do platformy z kursami językowymi po 30 dniach zatrudnienia
- odkładasz środki na emeryturę w Polsce
- zachowujesz ciągłość ubezpieczenia
- nie tracisz prawa do dodatków socjalnych i zasiłku dla bezrobotnych
- możesz aplikować o pracę tak, jak Ci wygodnie: za pomocą przycisku aplikowania, telefonicznie.
- oddzwonimy do Ciebie – nasza rekruterka/rekruter pomoże Ci wybrać ofertę i opowie o jej szczegółach
- umówimy Cię na badania lekarskie i podpiszemy umowę
i już – możesz zarabiać!
W Contrain mamy 27 lat doświadczenia w zatrudnianiu pracowników tymczasowych, z sukcesami potwierdzonymi nie tylko wyróżnieniami jak „Agencja zatrudnienia przyjazna pracownikom” czy Diamenty Forbesa, ale przede wszystkim opiniami zatrudnianych przez nas osób. Chcesz wiedzieć, co mówią o nas pracownicy? Zajrzyj na contrain.pl!
Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612
Poznaj
Contrain Group
Od 1998 roku nieustannie poszukujemy nowoczesnych rozwiązań z obszaru HR. Łączymy ludzi i biznesy, żeby codzienna praca dawała poczucie sensu i perspektywy na rozwój. Na każdym etapie współpracy dokładamy starań, by każda ze stron czuła, że razem możemy więcej. Wyszukujemy stabilne i rozwojowe projekty, dajemy pracę tymczasową zaangażowanym osobom, zapewniamy wsparcie od strony formalnej. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy, w Contrain 2+2=5!