Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Szwecja
Lakiernik Samochodowy

Karlskrona Bilskadecenter
Szwecja, KARLSKRONA
praca stacjonarna
4736 dni temu

Ogłoszenie numer: 152610, z dnia 2011-06-14

Firma położona jest w południowo-wschodniej Szwecji, w pobliżu przystani promowej, która biegnie między Karlskroną i Gdynią.
Firma zatrudnia 15 osób z obsługi serwisowej samochodów oraz 7 Polaków.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja, KARLSKRONA

Opis stanowiska

Twoje obowiązki będą polegały głównie na wstępnych pracach tj. szpachlowanie, gruntowanie i malowanie samochodów ciężarowych.

Wymagania

  • Co najmniej pięć lat doświadczenia w zawodzie
  • Praca wymaga dużej staranności

Oferujemy

  • Dobra atmosfera pracy
  • Zapewniamy zakwaterowanie bez konieczności dojazdu do miejsca pracy

Poznaj

Karlskrona Bilcenter

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej Mazdy, Suzuki czy samochodu używanego, śmiało możemy powiedzieć, że u nas go znajdziesz. I to po bardzo konkurencyjnych cenach, którym towarzyszy osobiste i przyjemne traktowanie.Zawsze mamy na stanie około 100 świeżych samochodów różnych marek i modeli.Zawsze skupiamy się na kliencie i naszym zadaniem jest pomóc Ci znaleźć samochód, który najbardziej Ci odpowiada. Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących posiadania samochodu