Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Malarz - Tapeciarz Niemcy
Malarz - Tapeciarz - Prace wykończeniowe

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Niemcy
praca stacjonarna
rekrutacja online
1240 dni temu

Ogłoszenie numer: 3890655, z dnia 2020-11-26

Dotychczas współpracowaliśmy z ponad 4000 klientów i zatrudniliśmy 3000 pracowników, którzy pracowali w 17 krajach.  Te liczby jednoznacznie wskazują, że DREMO należy do grona najbardziej doświadczonych w Saksonii firm świadczących usługi personalne. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem prowadzonym bezpośrednio przez właścicieli. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i uczciwe wynagrodzenie. Jednak suche  liczby nie mówią o nas tego, co dla nas  naprawdę ważne: otwartość i chęć przyjścia z pomocą naszym pracownikom i partnerom. Chcemy z wyczuciem, uprzejmie i z humorem wspólnie szukać rozwiązań. Jesteśmy zmotywowani i stawiamy sobie wysokie wymagania.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Szukasz pracy w Niemczech jako Malarz - Tapeciarz przy pracach wykończeniowych?
  • Posługujesz się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym,
  • Zacznij pracę u nas i zarabiaj nawet 3000 Euro netto!
  • Dodatkowo otrzymasz 300 Euro na start + 44 Euro premii miesięcznie!
  • Zatrudniamy malarzy - tapeciarzy na terenie całych Niemiec!

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, łącznie od 2350 Euro do nawet 3000 Euro netto,
  • stawkę godzinową 13,50 Euro brutto,
  • dietę od 20 do 24 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • comiesięczną premię 44 Euro netto - karta Sodexo Benefits Pass,
  • premię 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie robocze lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 Euro rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania - pokoje jednoosobowe (koszt do 20 Euro za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,
  • telefoniczną pomoc polskiego koordynatora.

Wynagrodzenie

Od 9000 do 12000 PLN

Poznaj

Dotychczas wspołpracowaliśmy z ponad 4000 klientów i zatrudniliśmy 3000 pracowników, którzy pracowali w 17 krajach.  Te liczby jednoznacznie wskazują, że DREMO należy do grona najbardziej doświadczonych w Saksonii firm świdczących usługi personalne. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorswem prowadzonym bezpośrednio przez właścicieli. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i uczciwe wynagrodzenie. Jednak suche  liczby nie mówią o nas tego, co dla nas  naprawdę ważne: otwartość i chęć przyjścia z pomocą naszym pracownikom i partnerom. Chcemy z wyczuciem, uprzejmie i z humorem wspólnie szukać rozwiązań. Jesteśmy zmotywowani i stawiamy sobie wysokie wymagania.