Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Dolphin Ship Service LLP
Szwecja, Falun
praca stacjonarna
3683 dni temu

Ogłoszenie numer: 438325, z dnia 2014-04-23

Firma DSS LLP

Malarz

Miejsce pracy: Szwecja, Falun

Opis stanowiska

  • Firma DSS LLP poszukuje doświadczonych malarzy budowlanych do pracy na terenie Szwecji.
  • Planowana data rozpoczęcia pracy :01.06.2014
  • Planowana data zakończenia pracy : 30.09.2014

Wymagania

  • doświadczenie
  • dokument potwierdzający doświadczenie (referencje)
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w grupie
  • dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • własna działalność gospodarcza
  • kurs obsługi wózków widłowych mile widziany
  • umiejętność malowania pod ciśnieniem mile widziane

Oferujemy

  • dojazd i powrót z miejsca pracy
  • zakwaterowanie
  • pracę na dogodnych warunkach finansowych
  • odzież roboczą oraz niezbędny,potrzebny do pracy sprzęt