Najnowsze oferty pracy

  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   Szwecja      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   Dania, Sjælland    praca zdalna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

Grupa ERBUD
Belgia
praca stacjonarna
1758 dni temu

GRUPA ERBUD powstała w 1990 roku. Posiada bogate doświadczenie w realizacji prestiżowych projektów budowlanych. Na polskim rynku jest jedną z największych grup budowlanych. Działalność grupy realizowana jest w obszarach: budownictwa kubaturowego, budownictwa inżynieryjno-drogowego, budownictwa przemysłowego, inżynierii i serwisu dla przemysłu oraz energetyki. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W 2007 roku Erbud dołączył do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Murarz
Miejsce pracy: Belgia
Zakres odpowiedzialności na stanowisku obejmuje w szczególności:
  • Wykonywanie murowania, szalowania, betonowania;
  • Wykonywanie pomiarów;
  • Praca z rysunkiem technicznym;
Oczekiwania:
  • Aktualne ubezpieczenie ZUS;
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pracy;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
Dodatkowo oferujemy:
  • Konkurencyjna stawka godzinowa: obecnie 15,54 EURO;
  • Dodatek żywnościowy, 13stka z OPOK/PDOK w wysokości 9,12% rocznego wynagrodzenia;
  • Praca od poniedziałku do piątku;
  • Urlop płatny w wymiarze 26 dni;
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjną stawkę godzinową
  • Dodatek żywnościowy
  • Zakwaterowanie
  • Przejazd z kontraktu w dwie strony; dojazd do pracy
  • Wypłata do 10 dnia każdego miesiąca
  • ZUS opłacany zawsze w terminie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Poznaj

Grupa ERBUD

Grupa Erbud jest jedną z pięciu największych grup budowlanych na polskim rynku. Erbud posiada doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i specjalistów. Od 2007 r. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej. Rocznie realizuje projekty o wartości ok. 2 mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należą: Hala Koszyki, Galeria Młociny w Warszawie, Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. ERBUD – ODPOWIEDZIALNY, INNOWACYJNY I BEZPIECZNY PARTNER