Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

Allbau Sp. z o. o. s.k.

Niemcy, Frankfurt am Main

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 3478260, z dnia 2020-07-29

Od 38 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych na terenie Polski i Niemiec z siedzibą w Zielonej Górze

Murarz

Miejsce pracy: Niemcy / Frankfurt am Main

Opis stanowiska

  • aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:
    • murarzy

Wymagania

  • minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie
  • umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich i im towarzyszących przy wznoszeniu budynków mieszkalnych (stropy i ściany piwniczne z prefabrykowanych elementów żelbetonowych)
  • w przypadku brygadzistów również umiejętnością prowadzenia kilkuosobowej brygady i porozumiewanie się z niemieckim Polierem w celu wykonywania tych prac
  • znajomością dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie (powyżej 2500€ netto)
  • nieodpłatne zakwaterowanie
  • dojazd do pracy i niezbędne narzędzia
  • natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie
  • wszelkie świadczenia socjalne

Poznaj

Poznaj stanowisko: Murarz
Murarz jest to osoba, która zajmuje się układaniem i łączeniem cegieł, kamieni i innych rodzajów materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, łuków, kanałów, filarów, stropów, itp. Pracownikowi temu powierza mu się także roboty licowe, np. układanie na ścianach elewacji. Jego zadaniem jest też wykuwanie otworów w istniejących już w ścianach. Murarz ...
Praca Murarz