Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

BRASCO Sp. j.
Holandia
praca stacjonarna
1293 dni temu

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Holandii na stanowisku:

Murarz

Miejsce pracy: Holandia
Nr ref: MR-NL/1020/JE

Oferujemy:
  • holenderska umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie: 500-540 EUR / tydzień (przy 40 godz)
  • darmowe zakwaterowanie;

Obowiązki:
  • przygotowywanie zapraw murarskich,
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich;
  • prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw;
  • wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości;
  • wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi;
Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku murarz;
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód do dyspozycji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Certyfikat VCA;