Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań
  • Pomocnik Budowlany

    JKS A/S   Dania, Sjælland    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 dni
    Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca / murarza / pomocnika murarza do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.
Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

Chemobudowa Kraków S.A.
Niemcy, Hamburg, Norymberga, Lipsk
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
848 dni temu
Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 73-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Murarz
Miejsce pracy: Hamburg, Norymberga, Lipsk
Zadania:
  • prace murarskie i zbrojarskie
  • prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku murarz, zbrojarz
  • Murarze  - umiejętność murowania w technologii bloczków silikatowych
  • ZBROJARZE  - umiejętność posługiwania się kluczem zbrojarskim lub cęgami
  • Mile widziane dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy, certyfikaty, świadectwa pracy, referencje itp.)
  • Uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania
  • Gotowość do podjęcia pracy w Niemczech miejscu przygotowanym przez pracodawcę
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
  • Dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
  • Badania lekarskie na wysokość na podstawie naszego skierowania.

Oferujemy:

  • Stałą, dobrze płatną pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech
  • Bezpłatny dowóz z miejsca zakwaterowania w Niemczech do pracy i z pracy,
  • Bezpłatną odzież roboczą i narzędzia,
  • Bezpłatne badania lekarskie
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancję odprowadzania składek na ubezpieczenia społeczne zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
  • Przygotowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do wypłaty niemieckiego zasiłku rodzinnego,
  • zwrotu niemieckiego podatku i ekwiwalentu za urlop,
  • Pomoc w organizacji wyjazdu,
  • Niemieckie zameldowanie,
  • Możliwość wyjazdu do domu co ok. 1,5 miesiąca na tygodniowy urlop płatny.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Poznaj

Chemobudowa - Kraków S.A.