Najnowsze oferty pracy

  • Murarz / Pracownik ogólnobudowlany

    DESTYLATOR   Francja, Troyes    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Umiejętności w branży budowlanej mile widzane umiejętności murowania, szalunki-zbrojenie; Wymagane doświadczenie; Mile widziane doświadczenie na terenie Francji; Gotowość do wyjazdu
  • Pracownik budowlany (Murarz / Cieśla Szalunkowy)

    PEMSA   Szwajcaria
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   20 000 - 25 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Anforderungen: Kommunikative Deutsch- oder Französischkenntnisse (erforderlich) Führerschein der Kategorie B und ein eigenes Auto; Erfahrung in der Branche min 2 Jahre; Arbeitskleidung + Sicherheitsschuhe auf Seite des Arbeitsnehmers;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Murarz Belgia
Murarze i Monterzy dociepleń

Synchro
Belgia, Bruksela - Gent - Antwerpia
praca stacjonarna
3843 dni temu

Ogłoszenie numer: 329932, z dnia 2013-11-08

Synchro

Firma Ogólnobudowlana poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Belgia, Bruksela - Gent - Antwerpia

Opis stanowiska

  • Murarze: Wznoszenie ścian z bloczków betonowych  i bloczków ceramicznych (porotherm)
  • Monterzy Dociepleń:  Montaż izolacji termicznej i oklejanie  fasad płytkami elewacyjnymi.

Wymagania

  • UWAGA !
  • PROSIMY O KONTAKT TYLKO OSOBY Z DZILANOSCIA GOSPODARCZA !
  • SKONTAKTUJEMY SIE TYLKO Z OSOBAMI Z WLASNA DZIALANOSCIA !
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Własna działalność gospodarcza prowadzona w Polsce(druk A1) - warunek konieczny
  • Własny samochód na dojazdy między kwaterą a budową-warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie za granicą
  • Mile widziane referencje od byłych pracodawców
  • Siła fizyczna, dyspozycyjność oraz sumienność w pracy.
  • Dyspozycyjność do wyjazdu jeszcze w listopadzie
  • Gotowość do udziału w testach praktycznych potwierdzających umiejętności w zawodzie

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ciągłość pracy
  • Możliwość wyjazdu w ekipie dwuosobowej
  • Pracę na dłuższy okres czasu  na terenie Belgii  na umowę podwykonawstwa.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania (zakwaterowanie płatne)
  • Nie wymagamy znajomości jeżyków obcych
  • UWAGA !
  • BRAK "DG"  =  BRAK ODPOWIEDZI !!!

Wynagrodzenie

Od 12000 do 12000 PLN