Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Finlandia
Operatorzy CNC

GO ON
Finlandia
praca stacjonarna
5863 dni temu

Ogłoszenie numer: 43276, z dnia 2008-04-25

GO ON

Firma „GO ON ” agencja pośrednictwa pracy poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Finlandia

Opis stanowiska

    OPERATORZY CNC Operator wytaczarki CNC sterowanej numerycznie.

Wymagania

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w zawodzie wytaczarz, frezer, tokarz, prac krawędziowych, operator centr obróbczych etc.
  • znajomość jednego lub kilku systemów, Fanuc, Heidendein, Sinumeric, Simens, Haas etc.
  • mile widziana umiejętność oprogramowania oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

    Firma jest solidna i dba o pracowników, pracownicy maja stały kontakt z osobą władającą językiem polskim. Pracownicy są rejestrowani w Finlandii, otrzymują fiński NIP. Wynagrodzenia oraz wszystkie dodatki zgodnie z prawem fińskim.