Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Opiekunka / Opiekun osób starszych

PBSG Spółka Komandytowa

Wielka Brytania

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 2476737, z dnia 2019-05-29

PBSG Limited (KRAZ 18735) to sprawdzona agencja będąca częścią grupy PBSG. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego klienta, brytyjskiej sieci domów opieki poszukujemy:

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

  • pomoc osobom starszym w czynnościach dnia codziennego, higiena osobista, czynienie ich życia jak najbardziej niezależnym i komfortowym.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!
  • zrozumienie roli opiekuna – umiejętność pracy z osobami starszymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w domach opieki lub prywatnie,
  • odpowiednie cechy charakteru – empatia, troskliwość, optymizm!

Oferujemy

  • pracę w domach opieki w całej Anglii, w szczególności w jej południowej i środkowej części,
  • pracę również dla par oraz znajomych, którzy chcą pracować w tym samym miejscu,
  • zarobki między 8.21 GBP a 8.90 GBP za godzinę brutto,
  • roczny kontrakt, w tym pół roku okresu próbnego, możliwość wieloletniej współpracy,
  • zatrudnienie na pełny etat, między 38 a 48 godzin tygodniowo, możliwość nadgodzin,
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika, 230 GBP miesięcznie za pojedynczy, w pełni wyposażony pokój,
  • przelot do Anglii oraz dojazd do domu opieki opłacony przez pracodawcę,
  • pracę dla sieci domów opieki z długoletnim doświadczeniem oraz ustabilizowaną pozycją na rynku brytyjskim,
  • zdobycie certyfikatu (UK Care Certificate).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Opiekunka Osób Starszych

Opiekun osób starszych, jak sugeruje sama nazwa zawodu, jest osobą sprawującą bieżącą opiekę nad podopiecznymi w wieku podeszłym, przebywającymi we własnych miejscach zamieszkania, domach opieki, lub szpitalach. W zależności od miejsca pracy i charakteru zatrudnienia, znaczącej zmianie ulega zakres pełnionych przez daną osobę obowiązków. Wbrew często powtarzanym stereotypom, w każdym przypadku jest to praca trudna i niekiedy ...
Opiekunka Osób Starszych Praca Opiekunka Osób Starszych