Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielegniarka dziecieca

Häusliche Krankenpflege Berlin-Brandenburg

Niemcy, Region przygraniczny

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2608117, z dnia 2019-08-14

Stowarzyszenie Domowej Opieki nad Dziećmi Berlin-Brandenburg e.V. od lat prowadzi usługi opiekuńcze i pielęgniarskie w domach długotrwale chorych małych pacjentów.

Miejsce pracy: Niemcy / region przygraniczny

Opis stanowiska

Pilnie poszukujemy doświadczonej pielęgniarki do opieki domowej nad dziećmi lezącymi. Dzieci chore przebywają w środowisku domowym, ich rodzice są aktywni zawodowo, dzieci wymagają stałej, intensywnej opieki pielęgniarskiej (PEG, Tracho).

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe,
  • obsługa urządzeń monitorujących (respirator, PEG),
  • umiejętność pracy samodzielnej w środowisku domowym,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 (certyfikat).

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • pomoc w procesie nostryfikacji umiejętności zawodowych na terenie Niemiec,
  • baza noclegowa,
  • zmianowy system pracy,
  • wynagrodzenie: 2500 - 4000 Euro.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Stwoarzyszenie Domowej Opieki nad Dziecmi Berlin-brandenburg e.V. od lat prowadzi uslugi opiekuncze i pielegniarskie w domach pacjentow dlugotrwale chorych malych pacjentow.

Tel.kontaktowy w j.polskim:

0048/698805055

info@bollmannundpartner.de

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Häusliche Krankenpflege Berlin-Brandenburg.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (631)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (773)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1909)
Radom (177)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (59)