Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pielęgniarka - intensywna opieka pozakliniczna

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Niemcy

202 dni temu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • indywidualna opieka pielęgniarska nad pacjentem (w domu pacjenta, przydział 1:1)
  • obserwacja głównych parametrów życiowych pacjenta
  • obsługa urządzeń medycznych (respiratorów, urządzeń doprowadzających tlen)
  • asystowanie przy zabiegach medycznych
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno - leczniczych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie (licencjat, magister pielęgniarstwa), tytuł pielęgniarki dyplomowanej po studium medycznym
  • prawo do wykonywania zawodu na terenie Niemiec (pomagamy przy nostryfikacji dyplomu)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum B2)
  • chęć do opieki nad osobami wymagającymi intensywnej opieki medycznej
  • dobra organizacja pracy, empatia
  • poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (Teilzeit), możliwość ustalenia indywidualnego rozkładu czasu pracy (dni, godziny)
  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju, udział w szkoleniach m.in. DIGAB (Deutsche interdisziplinäre Gesellschaft für außerklinische Beatmung)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (naliczane według kwalifikacji, doświadczenia, przynależności do klasy podatkowej w Niemczech)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pielęgniarka

Pielęgniarka jest to osoba, która sprawuje opiekę medyczną nad pacjentem oraz asystuje lekarzowi w zabiegach. Do obowiązków pielęgniarki należy: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem czyli dbanie o czystość i higienę pacjenta, a także pomoc w wykonywaniu wszystkich tych czynności, których pacjent nie potrafi wykonać sam oraz współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych. ...
Pielęgniarka Praca Pielęgniarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (708)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1858)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (19)