Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik do oklejania folią / Car Wrapping

PBSG Limited

Szwecja, Sztokholm

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 4477851, z dnia 2021-05-04

PBSG Limited (KRAZ 18735) to sprawdzona agencja pracy będąca częścią grupy PBSG Limited. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy doświadczonych pracowników do car wrappingu zainteresowanych podjęciem pracy od maja 2021 r. w okolicach Sztokholmu / Szwecja na stanowisku:

Miejsce pracy: Szwecja / Sztokholm

Opis stanowiska

  • Przygotowanie nawierzchni do oklejania, zgodnie ze sztuką car wrappingu,
  • Oklejanie folią elementów lub całych samochodów.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w car wrappingu,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa),
  • Zatrudnienie na szwedzkiej umowie,
  • Gwarantowane minimum 160 godziny pracy miesięcznie, z możliwością pracy w większym wymiarze godzinowym,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę,
  • Przejazd opłacony przez firmę,
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Poznaj

PBSG Spółka Komandytowa

Pracownik Serwisu Samochodowego to osoba, która wykonuje prace asystenckie w serwisie samochodowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: obsługa klientów serwisu samochodowego, tj. telefon i biuro, przyjmuje i wydaje samochody, informuje klienta o stanie naprawy, rozlicza, a także obsługuje import części zamiennych, wspiera obsługę importu części zamiennych, nadzoruje i kontroluje jakość i ...
Praca Pracownik Serwisu Samochodowego