Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Robotnik ziemny / monter wodno-kanalizacyjny

Ruben-Bau Sp. z o.o.

Niemcy, Frankfurt nad Menem

143 dni temu

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec  poszukuje doświadczonych robotników ziemnych do prac przy melioracji i kanalizacji sanitarnej.
Oferta pracy dedykowana do fachowców  o dobrej kondycji fizycznej i braku klaustrofobii.
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Możliwe zarobki powyżej 12 000 zł!
Zadania:
  • praca w  wykopach  wąskoprzestrzennych głębokich,
  • zabezpieczenie wykopów,
  • tworzenie tras do przeprowadzania rur,
  • osadzanie studni,
  • montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych,
  • pozostałe roboty melioracyjne,
  • obsługa elektronarzędzi.
Oferujemy:
  • długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie możliwe  zarobki powyżej  10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co 6-8 tyg.,
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
  • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-45 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziane własne auto.

*szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Poznaj

Poznaj Nas

Ruben Bau Sp. sp. z o.o. to polska firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, działającą na rynku polskim i niemieckim. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o roboty specjalistyczne.

W zakres naszej działalności wchodzi:

    1. Budownictwo mieszkaniowe:

    1. Budowa domów od podstaw
    2. Docieplenia domów
    3. Wykończenia wnętrz
    4. Wstawianie okien i drzwi
    5. Wykonywanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych
    6. Wykonywanie prac ciesielskich oraz dekarskich

    2. Budownictwo przemysłowe
    Wszelkie prace związane z budową obiektów przemysłowych, hal magazynowych, produkcyjnych, hipermarketów i supermarketów, obiektów biurowych.

    3. Remonty i odnawianie wszelkiego typu elewacji budynków

    4. Prace ziemne

    5. Prace koparkami

    6. Prace wyburzeniowe i rozbiórkowe

    7. Melioracje

    8. Roboty drogowe

    9. Wykonywanie i naprawa pokryć dachowych

Oferujemy współpracę dla doświadczonych fachowców budowlanych w oparciu o umowę podwykonawstwa.

Poznaj stanowisko: Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych

Monter instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą przeprowadzającą montaż instalacji wodociągowych, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, czy klimatyzacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku monitoruje także stan tychże instalacji na podległym obszarze, likwidując ewentualne usterki i przeprowadzając prace konserwacyjne. Monter może ...
Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych Praca Monter Instalacji Wodociągowych i Kanalizacyjnych