Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Rzeźnik Ubojowiec

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Niemcy, Niemcy

1730 dni temu

Ogloszenie numer: 307978, z dnia 2013-08-30

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Ubój i Rozbiór mięsa wieprzowego, ewentualnie również wołowego, baraniny i dziczyzny
  • Trybowanie, wykrawanie, klasowanie

Wymagania

  • Preferowani są Kandydaci znający przynajmniej w stopniu komunikatywnym język niemiecki, jednak do zgłaszania swoich kandydatur zapraszany również osoby bez języka.
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie
  • Doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku (ubój i rozbiór mięsa wieprzowego i/lub wołowego, baraniny, dziczyzny)
  • Doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w małych masarniach mile widziane
  • Gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy
  • Chęci do pracy
  • Rzetelność oraz kultura osobista
  • Posiadanie własnego samochodu – mile widziane!

Oferujemy

  • Pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
  • Rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • W pełni legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace na warunkach niemieckich!!!
  • Płatne nadgodziny
  • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Poznaj

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Poznaj stanowisko: Rzeźnik

Rzeźnik jest to osoba, która dokonuje uboju zwierząt rzeźnych i obróbki poubojowej tusz, a także porcjuje mięso, odpowiednio je przygotowuje oraz uczestniczy w wyrabianiu wędlin. Mimo, iż ludzie często utożsamiają rzeźnika niezbyt miło, to jest to zawód przyszłościowy, zapotrzebowanie na tego pracownika zawsze będzie. W Europie rzeźnik to zawód deficytowy. ...
Rzeźnik Praca Rzeźnik