Spawacz 131, 136, 138

KAWA Invest AB

Szwecja, Jönköping

7 dni temu

KAWA Invest AB gwarantuje zatrudnienie na legalnych i uczciwych warunkach za granicą. Chcemy, by współpracujący z nami mogli czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Dbamy o zadowalające wynagrodzenia. Stwarzamy perspektywy i możliwości rozwoju zawodowego naszych pracowników.

Miejsce pracy: Jönköping

Opis stanowiska

Zakres obowiązków to prace spawalnicze.

Wymagania

  • prawo jazdy B
  • uprawnienia spawalnicze 131, 136, 138
  • punktualność, dokładność, sumienność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie

Oferujemy

  • zakwaterowanie
  • narzędzia zapewnia firma
  • termin urlopów/wyjazdów do Polski do uzgodnienia
  • zaliczki w pierwszych m-cach pracy
  • transport do pracy
  • ubrania robocze
  • min 200 h w m-cu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt mail: karol@kawainvest.se

Poznaj

Kawa Invest to firma rodzinna, która od momentu powstania w 2004 roku zajmowała się sprzedażą i montażem wysokiej jakości okien i drzwi. Od tego czasu stale staliśmy się kompleksowym dostawcą w zakresie budowy i sprzedaży materiałów budowlanych. Jesteśmy wykonawcą, który dba o Twój projekt od początku do końca, otrzymasz tak zwany dom pod klucz. Mamy wielką pasję i wiedzę w budownictwie i oferujemy naszym klientom wysokiej jakości rozwiązania w budownictwie i renowacji. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży i szerokiej wiedzy gwarantujemy naszym klientom celowego i kompetentnego partnera. Niezależnie od tego, czy jest to nowa produkcja, rozbudowa, renowacja czy sprzedaż materiałów, oferujemy naszym klientom rozwiązania wysokiej jakości.

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz