Najnowsze oferty pracy

  • Technik dentystyczny

    Praca.pl Sp. z o.o.   Niemcy, Berlin
    specjalista (mid)  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wymagania: Ukończona szkoła zawodową na kierunku technik dentystyczny, Umiejętność pracy w zespole i gotowość do działania, Kreatywność i dbałość o szczegóły, Doświadczenie w pracy z systemami CAD/CAM.

    Dental Labor Harsdorf GmbH   Niemcy, Berlin      dziś wygasa
    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Das Bringst Du Mit: abgeschlossene Berufsausbildung zum Zahntechniker (m/w/d) Teamfähigkeit und Einsatzbereitschaft; Kreativität & Blick fürs Detail; CAD/CAM Erfahrung;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Technik Dentystyczny Niemcy
Technik dentystyczny (m/k/i) w zakresie ortodoncji, do wykonywania aparatów ortodontycznych

Fachlabor Dr. W. Klee für grazile Kieferorthopädie GmbH
Niemcy, Frankfurkt
specjalista (mid)
pomoc w relokacji
416 dni temu

Ogłoszenie numer: 7904586, z dnia 2023-03-11

WSPÓLNIE TWÓRZMY PRZYSZŁOŚĆ

Fachlabor Dr. W. Klee we Frankfurcie nad Menem i Poczdamie (oraz Labor Dr. F. W. Selbach GmbH + Co. KG w Hamburgu) to znana i ciesząca się uznaniem na rynku grupa w segmencie laboratoriów ortodontycznych. Od 50 lat działamy głównie na rynku niemieckojęzycznym zatrudniając ponad 120 pracowników.

Aby wzmocnić nasz zespół we Frankfurcie / M poszukujemy w najbliższym możliwym terminie kilku osób

do pracy na pełny etat na stanowisko:

TRAINEE ON THE JOB 2023

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurkt

Opis stanowiska

  • Wykonywanie ruchomych aparatów ortodontycznych, np. płytek i/lub
  • Wykonywanie ruchomych funkcjonalnych aparatów ortodontycznych, np. aktywatorów, płytek podwójnych zapobiegających cofaniu się żuchwy i/lub
  • Wykonywanie aparatów stałych, np. aparatów Nance'a

Wymagania

  • Pomyślnie ukończone kształcenie w zawodzie technik dentystyczny, najlepiej z doświadczeniem w ortodoncji
  • Uporządkowany i samodzielny styl pracy
  • Języki: komunikatywny angielski lub niemiecki

Oferujemy

  • Pracownikom z zagranicy, chętnym do podjęcia pracy w naszym laboratorium we Frankfurcie / M, w razie potrzeby udostępnimy nowoczesny pokój w mieszkaniu dzielonym (130 m² dla 3–4 osób; pierwsze zasiedlenie, niski czynsz
    i koszty dodatkowe, niedaleko przystanków lokalnej komunikacji publicznej)
  • Ułatwimy rozpoczęcie pracy w Niemczech:
    • obywatele UE mogą od razu podjąć pracę w laboratorium i wprowadzić się do pokoju
    • osobom spoza UE pomożemy w dopełnieniu formalności przy ubieganiu się o wizę i pozwolenie na pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji od 2400 do 3500 €
  • Szczegółowe wdrożenie, także w zakresie aparatów stałych czy złożonych funkcjonalnych ruchomych aparatów ortodontycznych
  • Rodzinne relacje w firmie, otwarty, międzynarodowy zespół, koledzy z Polski
  • Nowocześnie wyposażone przedsiębiorstwo stawiające na digitalizację
  • Stabilne miejsce pracy na pełny etat i czas nieokreślony
  • Bardzo dobre połączenie komunikacyjne